Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C2R0WE11L
GRM0115C1C2R0WE11L
GRM0115C1C2R0WE11L Murata Electronics
GRM0115C1C2R0WE11_01A-1978119.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2 pF 16 VDC 0.05 pF 008004 C0G (NP0)
Написати відгук