Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C2R1WE11L
GRM0115C1C2R1WE11L
GRM0115C1C2R1WE11L Murata Electronics
GRM0115C1C2R1WE11_01A-1977995.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.1 pF 16 VDC 0.05 pF 008004 C0G (NP0)
Написати відгук