Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C2R3CE11L
GRM0115C1C2R3CE11L
GRM0115C1C2R3CE11L Murata Electronics
GRM0115C1C2R3CE11_01A-1978075.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.3 pF 16 VDC 0.25 pF 008004 C0G (NP0)
Написати відгук