Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C2R4BE01L
GRM0115C1C2R4BE01L
GRM0115C1C2R4BE01L Murata Electronics
GRM0115C1C2R4BE01_01A-1978076.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.4 pF 16 VDC 0.1 pF 008004 C0G (NP0)
Написати відгук