Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C5R0WE01L
GRM0115C1C5R0WE01L
GRM0115C1C5R0WE01L Murata Electronics
GRM0115C1C5R0WE01_01A-1978173.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5 pF 16 VDC 0.05 pF 008004 C0G (NP0)
Написати відгук