Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C6R3BE01L
GRM0115C1C6R3BE01L
GRM0115C1C6R3BE01L Murata Electronics
GRM0115C1C6R3BE01_01A-1978212.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3 pF 16 VDC 0.1 pF 008004 C0G (NP0)
Написати відгук