Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C910GE01L
GRM0115C1C910GE01L
GRM0115C1C910GE01L Murata Electronics
GRM0115C1C910GE01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 91 pF 16 VDC 2% 008004 C0G (NP0)
Написати відгук