Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1E1R2WE11L
GRM0115C1E1R2WE11L
GRM0115C1E1R2WE11L Murata Electronics
GRM0115C1E1R2WE11_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.2 pF 25 VDC 0.05 pF 008004 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук