Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1E220GE01L
GRM0115C1E220GE01L
GRM0115C1E220GE01L Murata Electronics
GRM0115C1E220GE01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22 pF 25 VDC 2% 008004 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук