GRO100041A
GRO100041A Essentra Components
Full%20Catalog.pdf#page=410
Виробник: Essentra Components
Description: GROMMET 0.750" PVC BLACK
Features: Weather Resistant
Packaging: Bulk
Color: Black
For Use With/Related Products: Cable, Wires
Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Panel Thickness: 0.047" (1.19mm)
Diameter - Inside: 0.750" (19.05mm)
Panel Cutout Dimensions: Circular - 1.000" (25.40mm)
Bushing, Grommet Type: Grommet
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GROMMET 0.750" PVC BLACK, Features: Weather Resistant, Packaging: Bulk, Color: Black, For Use With/Related Products: Cable, Wires, Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Panel Thickness: 0.047" (1.19mm), Diameter - Inside: 0.750" (19.05mm), Panel Cutout Dimensions: Circular - 1.000" (25.40mm), Bushing, Grommet Type: Grommet, Part Status: Active.
Інші пропозиції GRO100041A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRO100041A GRO100041A Виробник : Essentra Full%20Catalog.pdf#page=410 Grommets & Bushings GROMMET:PVC BLACK, 1" PANEL GRMT 11213 :