Продукція > GREPOW INC. > GRP084949-3.7V-135MAH
GRP084949-3.7V-135MAH
GRP084949-3.7V-135MAH Grepow Inc.
view?usp=sharing
Виробник: Grepow Inc.
Description: LITHIUM POLYMER BATTERY CELL 3.7
Packaging: Box
Capacity: 135mAh
Size / Dimension: 1.93" L x 1.93" W x 0.03" H (49.0mm x 49.0mm x 0.8mm)
Battery Chemistry: Lithium Polymer
Voltage - Rated: 3.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LITHIUM POLYMER BATTERY CELL 3.7, Packaging: Box, Capacity: 135mAh, Size / Dimension: 1.93" L x 1.93" W x 0.03" H (49.0mm x 49.0mm x 0.8mm), Battery Chemistry: Lithium Polymer, Voltage - Rated: 3.7 V.