Продукція > GREPOW INC. > GRP392231-3.7V-190MAH
GRP392231-3.7V-190MAH
GRP392231-3.7V-190MAH Grepow Inc.
view?usp=sharing
Виробник: Grepow Inc.
Description: LITHIUM POLYMER BATTERY CELL 3.7
Packaging: Box
Capacity: 190mAh
Size / Dimension: 1.21" L x 0.87" W x 0.15" H (30.8mm x 22.1mm x 3.9mm)
Battery Chemistry: Lithium Polymer
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LITHIUM POLYMER BATTERY CELL 3.7, Packaging: Box, Capacity: 190mAh, Size / Dimension: 1.21" L x 0.87" W x 0.15" H (30.8mm x 22.1mm x 3.9mm), Battery Chemistry: Lithium Polymer, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.7 V.