Продукція > GREPOW INC. > GRP652348-3.8V-850MAH
GRP652348-3.8V-850MAH
GRP652348-3.8V-850MAH Grepow Inc.
view?usp=sharing
Виробник: Grepow Inc.
Description: LITHIUM POLYMER BATTERY CELL 3.8
Packaging: Box
Capacity: 850mAh
Size / Dimension: 1.89" L x 0.90" W x 0.25" H (48.0mm x 22.9mm x 6.5mm)
Battery Chemistry: Lithium Polymer
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.8 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LITHIUM POLYMER BATTERY CELL 3.8, Packaging: Box, Capacity: 850mAh, Size / Dimension: 1.89" L x 0.90" W x 0.25" H (48.0mm x 22.9mm x 6.5mm), Battery Chemistry: Lithium Polymer, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.8 V.