Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E1R2CA02D
GRT0335C1E1R2CA02D
GRT0335C1E1R2CA02D Murata Electronics
GRT0335C1E1R2CA02_01A-3157484.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.2 pF 25 VDC 0.25 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 44790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук