Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E330FA02D
GRT0335C1E330FA02D
GRT0335C1E330FA02D Murata Electronics
GRT0335C1E330FA02_01A-3157423.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 33 pF 25 VDC 1% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 9740 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук