Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E510FA02D
GRT0335C1E510FA02D
GRT0335C1E510FA02D Murata Electronics
GRT0335C1E510FA02_01A-3157425.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 51 pF 25 VDC 1% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук