Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E560JA02D
GRT0335C1E560JA02D
GRT0335C1E560JA02D Murata Electronics
GRT0335C1E560JA02_01A-3157245.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 56 pF 25 VDC 5% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 40617 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук