Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E561FA02J
GRT0335C1E561FA02J
GRT0335C1E561FA02J Murata Electronics
GRT0335C1E561FA02_01A-3157606.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 560 pF 25 VDC 1% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук