Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E680JA02D
GRT0335C1E680JA02D
GRT0335C1E680JA02D Murata Electronics
GRT0335C1E680JA02_01A-3157590.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 68 pF 25 VDC 5% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 40640 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук