Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E820FA02J
GRT0335C1E820FA02J
GRT0335C1E820FA02J Murata Electronics
GRT0335C1E820FA02_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 82 pF 25 VDC 1% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 95285 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук