Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E911JA02D
GRT0335C1E911JA02D
GRT0335C1E911JA02D Murata Electronics
GRT0335C1E911JA02_01A-3157291.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 910 pF 25 VDC 5% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук