Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1ER12WA02D
GRT0335C1ER12WA02D
GRT0335C1ER12WA02D Murata Electronics
GRT0335C1ER12WA02_01A-3157571.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.12 pF 25 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 58178 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук