Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1ER18WA02J
GRT0335C1ER18WA02J
GRT0335C1ER18WA02J Murata Electronics
GRT0335C1ER18WA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.18PF 25V C0G 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Capacitance: 0.18 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.18PF 25V C0G 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Capacitance: 0.18 pF.