Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1ER22BA02J
GRT0335C1ER22BA02J
GRT0335C1ER22BA02J Murata Electronics
GRT0335C1ER22BA02_01A-3157339.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 pF 25 VDC 0.1 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
Написати відгук