Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1ER22WA02J
GRT0335C1ER22WA02J
GRT0335C1ER22WA02J Murata Electronics
GRT0335C1ER22WA02_01A-3157652.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 pF 25 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
Написати відгук