Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1ER75BA02D
GRT0335C1ER75BA02D
GRT0335C1ER75BA02D Murata Electronics
GRT0335C1ER75BA02-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.75 pF 25 VDC 0.1 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
Написати відгук