Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H130JA02D
GRT0335C1H130JA02D
GRT0335C1H130JA02D Murata Electronics
GRT0335C1H130JA02_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 13 pF 50 VDC 5% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 10715 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук