Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H180GA02J
GRT0335C1H180GA02J
GRT0335C1H180GA02J Murata Electronics
GRT0335C1H180GA02_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 18 pF 50 VDC 2% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 49800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук