Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H181JA02J
GRT0335C1H181JA02J
GRT0335C1H181JA02J Murata Electronics
GRT0335C1H181JA02_01A-3157377.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 180 pF 50 VDC 5% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 49950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук