Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H1R2CA02D
GRT0335C1H1R2CA02D
GRT0335C1H1R2CA02D Murata Electronics
GRT0335C1H1R2CA02_01A-3157787.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.2 pF 50 VDC 0.25 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 49907 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук