Продукція > MURATA > GRT0335C1H200JA02J
GRT0335C1H200JA02J
GRT0335C1H200JA02J MURATA
Виробник: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 20pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0201; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 20pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Manufacturer series: GRT
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 20pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0201; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 20pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Manufacturer series: GRT, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -55...125°C.