Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H240JA02J
GRT0335C1H240JA02J
GRT0335C1H240JA02J Murata Electronics
GRT0335C1H240JA02_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 24 pF 50 VDC 5% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук