Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H3R9CA02D
GRT0335C1H3R9CA02D
GRT0335C1H3R9CA02D Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.9 pF 50 VDC 0.25 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 7230 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук