Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H470JA02J
GRT0335C1H470JA02J
GRT0335C1H470JA02J Murata Electronics
GRT0335C1H470JA02_01A-3157658.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 47 pF 50 VDC 5% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук