Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H6R8DA02D
GRT0335C1H6R8DA02D
GRT0335C1H6R8DA02D Murata Electronics
GRT0335C1H6R8DA02_01A-3157357.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8 pF 50 VDC 0.5 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 35360 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук