Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1H8R2DA02D
GRT0335C1H8R2DA02D
GRT0335C1H8R2DA02D Murata Electronics
GRT0335C1H8R2DA02_01A-3157456.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.2 pF 50 VDC 0.5 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 27600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук