Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C2A270FA02D
GRT0335C2A270FA02D
GRT0335C2A270FA02D Murata Electronics
GRT0335C2A270FA02_01A-3157597.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 27 pF 100 VDC 1% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
Написати відгук