Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C2A3R0CA02D
GRT0335C2A3R0CA02D
GRT0335C2A3R0CA02D Murata Electronics
GRT0335C2A3R0CA02_01A-3157622.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3 pF 100 VDC 0.25 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук