Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C2A6R0DA02J
GRT0335C2A6R0DA02J
GRT0335C2A6R0DA02J Murata Electronics
GRT0335C2A6R0DA02_01A-3157517.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6 pF 100 VDC 0.5 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук