Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033C80G104KE01J
GRT033C80G104KE01J
GRT033C80G104KE01J Murata Electronics
GRT033C80G104KE01_01A-3157797.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 4 VDC 10% 0201 X6S AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук