Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033C80J103KE01D
GRT033C80J103KE01D
GRT033C80J103KE01D Murata Electronics
GRT033C80J103KE01_01A-3157833.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 6.3 VDC 10% 0201 X6S AEC-Q200
на замовлення 46738 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук