Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033C80J222KE01J
GRT033C80J222KE01J
GRT033C80J222KE01J Murata Electronics
GRT033C80J222KE01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200 pF 6.3 VDC 10% 0201 X6S AEC-Q200
на замовлення 31873 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук