Продукція > MURATA > GRT033C81A105ME13J
GRT033C81A105ME13J
GRT033C81A105ME13J MURATA
Виробник: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 10V; X6S; ±20%; SMD; 0201; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 10V
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Manufacturer series: GRT
Operating temperature: -55...105°C
Dielectric: X6S
Roll diameter max.: 330mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 10V; X6S; ±20%; SMD; 0201; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 10V, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Manufacturer series: GRT, Operating temperature: -55...105°C, Dielectric: X6S, Roll diameter max.: 330mm.