Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033C81E102KE01J
GRT033C81E102KE01J
GRT033C81E102KE01J Murata Electronics
GRT033C81E102KE01_01A-3157558.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000 pF 25 VDC 10% 0201 X6S AEC-Q200
на замовлення 134363 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук