Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033R60J474KE01J
GRT033R60J474KE01J
GRT033R60J474KE01J Murata Electronics
GRT033R60J474KE01_01A-3157948.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 uF 6.3 VDC 10% 0201 X5R AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук