Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033R61C683KE01D
GRT033R61C683KE01D
GRT033R61C683KE01D Murata Electronics
GRT033R61C683KE01_01A-3157880.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068 uF 16 VDC 10% 0201 X5R AEC-Q200
на замовлення 34080 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук