Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT033R61E104KE01J
GRT033R61E104KE01J
GRT033R61E104KE01J Murata Electronics
GRT033R61E104KE01_01A-3157904.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 25 VDC 10% 0201 X5R AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук