Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1H100GA02J
GRT1555C1H100GA02J
GRT1555C1H100GA02J Murata Electronics
GRT1555C1H100GA02_01A-3157927.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 50 VDC 2% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук