Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1H130FA02D
GRT1555C1H130FA02D
GRT1555C1H130FA02D Murata Electronics
GRT1555C1H130FA02_01A-3157565.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 13 pF 50 VDC 1% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 41990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук