Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1H160FA02J
GRT1555C1H160FA02J
GRT1555C1H160FA02J Murata Electronics
GRT1555C1H160FA02_01A-3157778.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16 pF 50 VDC 1% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук